Glamrock. Lubię to!

 28

Stylizacje w rockowym klimacie? Lubię to! Bardzo :-) A jeszcze bardziej lubię dodawać elementy glamour do moich rockowych stylizacji.

Smokey eyes beauty

Kobiety kochają makijaże smokey eyes i zapewne taki makijaż kochają też kobiety słuchające muzyki o „mocniejszym” brzmieniu” Co prawda na początku tematyka sesji była inna ale myślę że w efekcie końcowym wszyscy jesteśmy z niej zadowoleni. Jeśli chodzi o smokey eyes i mocniejszą, rockową lub punkową muzykę, wspaniale się złożyło że do pracy podczas sesji zostałam zaproszona przez jedną z moich dwóch ulubionych  wizażystek Kayę Karasińską z „Ładne na oko”, kochającej rock i punk i makijaże z przydymionym okiem.

Ostro ale z klasą

33

Skórzana bluzka i spódnica budują drapieżny wizerunek dlatego dla przełamania tej stylizacji dodałam w stylizacji mojej modelki Oli Strykier, połyskujący naszyjnik w stylu glamour. Chociaż każdy z nas, tworzących tę sesję ma swoje ulubione zdjęcie to moim ulubionym jest właśnie ta fotka na ścianie grafitti i bardzo się cieszę że udało mi się namówić fotografa Adama Nowaka ze starsonfire jej wykonania właśnie w tym miejscu. Brawa dla Oli za piękną pozę :-)

Tego słonecznego dnia właściwie wszystko było rockowo-punkowe, nawet muzyka, która klimatem doskonale wpasowała się w tematykę naszej sesji 😉

Rockowo i sexy

45

Dalej pozostajemy w rockowych i kobiecych klimatach. Skórzaną bluzkę w czarnym kolorze połączyłam ze wzorzystą mini i naszyjnikiem. Całości stylizacji dopełniła piękna rudość włosów Oli i smokey eyes w wykonaniu Kayi Karasińskiej. Poniżej jeszcze dwie fotki z naszej sesji.

30 31

współautorzy tej sesji:

fotograf: Adam Nowak, starsonfire
modelka: Ola Strykier
make up artist/ hair: Kaya Karasińska, „Ładne na oko”
stylizacja: Anna Ładyżyńska

Co sądzicie o moich stylizacjach?Dodaj komentarz